מדיניות הפרטיות של שרוטונים  ואתר YYY

 

הנכם מתבקשים לקרוא בעיון רב את מדיניות פרטיות זו ובמידה שאינכם מסכימים לתוכנה ומקבלים אותו במלואו אנא מכם אל תעשו כל שימוש באתר.

 

הנהלת האתר מכבדת את פרטיותכם ולכן מפרסמת את מדיניותה ביחס להגנת הפרטיות באתר כהגדרתו בתנאי השימוש. מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי הנהלת האתר ביחס לפרטיות המבקרים (הרשומים ושאינם רשומים) באתר, וכיצד משתמשת הנהלת האתר ומי מטעמה במידע הנמסר לה על-ידי המבקרים באתר, במסגרת דפי נחיתה ובעת רישום לשירותי האתר\מועדון השרוטים ו\או כזה הנאסף על-ידה בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות מהווה חלק מהסכם תנאי השימוש באתר, ובעצם התחברותכם לאתר, הנכם מסכימים לתנאים הבאים:

 

 1. באפשרותנו לאסוף נתונים אישיים אודותיכם- בין אם כאלה הנוצרים באופן בלתי נמנע בזמן השימוש שתעשו באתר ובין אם כאלה שתמסרו לנו בעת הרישום לאתר ו\או למועדון השרוטים;
  1. נתונים הנוצרים בזמן השימוש באתר כגון תאריך ושעה, משך זמן הגלישה באתר, מערכת ההפעלה, סוג הגישה, כתובת פרוטוקול האינטרנט (להלן: כתובת IP), כתובת מתחמי אתרים (להלן: Domain) וכיו"ב  נחוצים לנו לצורך מתן השירות, הבטחת תפעול ומחקר והסרת תקלות. נתונים אלו מעובדים באופן אוטומטי בזמן הגישה לאתר שלנו וללא אספקתם יתכן ולא תוכלו לעשות שימוש בשירותינו. אנו נמחק נתונים אלו הנתונים ברגע שלא יהיה בהם עוד צורך עבור המטרה הרלוונטית.

כמו כן אנו עשויים לאסוף מידע מסוים באופן אוטומטי ובנסיבות מסוימות ישתמש האתר ב"עוגיות" (Cookies) ואמצעים דומים אחרים, שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשבכם. אתר אינטרנט זה עושה שימוש ב: Google Analytics, שירות ניתוח מבוסס רשת של חברת גוגל  שעושה שימוש ב"עוגיות"; קבצי טקסט השמורים על מחשבכם ומאפשרים לנו לנתח את השימוש באתר. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיכם האישיות, לצורכי אבטחת מידע, רימרקטינג וכן להקלת השימוש החוזר באתר. מידע שייאסף בדרך זו עשוי לכלול את כתובת ה-IP שלכם, המועד בו ביקרתם באתרנו, חומרה, תוכנה, דפדפן, מערכת ההפעלה של המחשב שלכם, הגדרות השפה שלכם, העמודים שהוצגו לכם, העדפותיכם, מוצרים ושירותים שהנכם נוהגים לרכוש, אמצעי התשלום ועוד. במקרה ואתם משתמשים במובייל, אנו עשויים גם לאסוף נתונים שמזהים את המכשיר שלכם, הגדרות ומאפיינים ספציפיים למכשיר, פרטי מיקום וכיו"ב. נתונים אלה נשמרים במאגר המידע של האתר. יש באפשרותכם למנוע אחסון של cookies באמצעות הגדרה מתאימה בתוכנת הדפדפן שלכם, אולם, אם תבחרו לעשות זאת, ייתכן ולא תוכלו לעשות שימוש בכלל הפונקציות באתר זה במלואן. לתשומת לבכם, במידה ואינכם מעוניינים בקבלת "עוגיות" או במידה ואינכם מעוניינים כי האתר יאסוף מידע אודותיכם, באפשרותכם לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנכם משתמשים או לחלופין להפסיק לעשות שימוש באתר. 

  1. כמו כן, בעת פניה אלינו דרך האתר ו\או  לצורך השלמת רישום לשירותי האתר\למועדון השרוטים יהא עליכם למסור פרטים אישיים כגון שמכם, כתובת הדוא"ל, מספר טלפון ופרטים אישיים מזהים נוספים הנשמרים אצלנו. אינכם חייבים למסור את המידע שכן אין חובה חוקית למסור מידע שכזה, אולם יתכן ולא תוכלו להצטרף למועדון השרוטים ו\או להשתמש בחלק משירותי האתר הטעונים הרשמה מבלי למסרו תחילה. 
  2. האתר עשוי לעשות שימוש בקישורים מהרשתות החברתיות המאפשרים שיתוף תוכן והמלצה עלינו ברשת החברתית המועדפת עליכם; כאשר הנכם לוחצים על לחצן רשת חברתית אין בידינו כל שליטה על היקף הנתונים הנאספים על ידי מפעילי הרשת החברתית. אם הנכם מחוברים בנוסף לאחת מהרשתות החברתיות באותו זמן, יוכל המפעיל להתאים את החשבון שלכם עם אתר הרשת החברתית הרלוונטית. במידה ותלחצו על "לייק" ("Like") או "שיתוף" ("Share"), אתר הרשת החברתית הרלוונטית יעבד מידע זה או אחר. מידע נוסף על זכויותיך בהקשר זה ונמצא בכל אחת ממדיניות הגנת הנתונים של החברות: פייסבוק, גוגל, טוויטר, ווטסאפ וכו. במידה ואינכם מעוניינים כי רשת חברתית תאסוף נתונים באמצעות אתר האינטרנט שלנו, עלייך לוודא כי אינך לוחץ על הלחצן הרלוונטי. בנוסף, תוכל לחסום קישורי רשתות חברתיות באמצעות תוספות (add-ons) בדפדפן שלך.

 

 

 • הנהלת האתר רשאית לשמור את הפרטים הנמסרים ע"י המבקרים והמשתמשים באתר \הנרשמים למועדון השרוטים – במאגר מידע של הנהלת האתר (להלן: "מאגר המידע"). 
 • הנך  מסכים ומאשר במפורש בקשר לכל המידע שנמסר על ידך באתר ו/או באפליקציה ו\או בדף נחיתה ו\או בהרשמה למועדון השרוטים ו\או מידע אשר נאסף במאגר המידע לגביך ע"י הנהלת האתר או מי מטעמה מכל מקור אחר (להלן: "המידע") כדלקמן-
 • המידע שנמסר על ידך להנהלת האתר – נמסר מרצונך החופשי ומבלי שמוטלת עליך חובה חוקית כלשהי לעשות כן ; הנך מאשר כי המידע ישמר במאגר המידע וכי הנהלת האתר תהיה רשאית להשתמש בו למטרות הבאות: קשר עם המשתמש באתר ופנייה למשתמש בכל אמצעי תקשורת; איסוף ועיבוד מידע סטטיסטי; ניהול מידע על מבקרים באתר והפעולות הנעשות על ידם; דיוור ישיר; שיפור והעשרת השירותים והתכנים המוצעים באתר; רכישת מוצרים ושירותים באתר; כדי להתאים את המודעות שיוצגו בעת הביקור באתר לתחומי ההתעניינות של המבקר באתר; רימרקטינג; ביצוע סקרים 
 • הנהלת האתר או מי מטעמה רשאית לשלוח למשתמשים באתר עדכונים בקשר לאתר ו/או מידע בדבר שירותים של הנהלת האתר וכן מידע או חומר שיווקי ופרסומי, דיוורי מבצעים והטבות ועוד וזאת באמצעות האפליקציה, דואר אלקטרוני, מסרון SMS, מכתב, פקס, הודעת ווטסאפ, אמצעי אלקטרוני אחר ובכל דרך אחרת.
 • הנהלת האתר לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים ואת המידע שנאסף על פעילותו באתר אלא במקרים המפורטים להלן או לצורך המטרות הבאות:  אם קיבלנו את הסכמתך לשיתוף המידע; לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתרים; מטעמים משפטיים  (למשל כדי למלא הוראה בחוק, בקשה ממשלתית וכיוב') ; בכדי לזהות, למנוע או לטפל בתרמית, בסוגיות אבטחת מידע או בבעיות טכניות; אם תבצע באתר פעולות שבניגוד לדין; אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטיך או מידע אודותיך לצד שלישי; אם הנהלת האתר תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתר לתאגיד כלשהו – וכן במקרה שיתמזג/ישתף פעולה עם גוף אחר או שפעילות האתר תתמזג עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו; להגן בפני פגיעה בזכויות, לרבות זכויות קניין רוחני;
 • תוכלו בכל עת לבטל את הסכמתכם לקבלת מידע שיווקי ופרסומי ולחדול מקבלת דיוור ומידע פרסומי מהנהלת האתר. במידה שהנכם מעוניינים לעיין במידע אודותיכם המצוי במאגר המידע של הנהלת האתר  או לבקש לתקנו או למחקו ו/או באם אינכם מעוניינים עוד לקבל דיוור ישיר, כל שעליכם לעשות הוא לדרוש זאת במפורש ובכתב מהנהלת האתר בכתובת:  _________@srutonim.co.ilרק – אנא וודאו כי פנייתכם להנהלת האתר אכן הגיעה ליעדה.

 

 1. הנהלת האתר רשאית לעשות שינויי במדיניות הפרטיות של האתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת. בכל מקרה בו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסר המבקר באתר, תפורסם על-כך הודעה באתר
 2. במידה ותפר את תנאי השימוש והפרטיות של האתר, תהיה החברה זכאית לחשוף את שמך ואת הפרטים הידועים לה אודותיך בכל הליך משפטי, אף אם לא יינתן צו שיפוטי המורה על כך. הנך מתחייב לשפות את החברה, עובדיה, מנהליה ומי מטעמה בגין כל טענה, תביעה, נזק, הפסד, אבד רווח, תשלום או הוצאה שיגרמו לה (לרבות שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט) עקב הפרה שלך את תנאי שימוש אלה.
 3. על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל לבתי המשפט בתל אביב תהיה הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת הנובעת מהסכם זה או הנוגעת לו.

 

נשמח לעמוד לשירותכם

חייגו:050-8284433

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

הסדנה הדיגיטלית של בית הספר למקצועות היוטיוב נפתחת בקרוב, רוצים להיות הראשונים שמקבלים פרטים?

[contact-form-7 404 "Not Found"]