חדש

שרוטונים ו- yyy מציגים: PlayClass
קורס יוטיוב לצעירים

פתיחה ועיצוב ערוץ יוטיוב
כתיבת תסריט
תכנון סרטון
קידום הערוץ ועוד

"קורס ברמה עולמית! סהר עפה! והכי קטע, אני עושה תוכן שנים ואני למדתי איתה ים! שווה גם פי 10!" לירז רון פבין

חדש

שרוטונים ו- yyy מציגים: PlayClass
קורס יוטיוב לצעירים

פתיחה ועיצוב ערוץ יוטיוב
כתיבת תסריט
תכנון סרטון
קידום הערוץ ועוד

"קורס ברמה עולמית! סהר עפה! והכי קטע, אני עושה תוכן שנים ואני למדתי איתה ים! שווה גם פי 10!" לירז רון פבין

מתקדמים למקצועות המחר

קורס לצעירים שמלמד איך לפתוח ערוץ יוטיוב ואיך לייצר תוכן מעולה ובטוח ביוטיוב. ביוזמה ראשונה מסוגה נפתח לשחק קלאס פעולה בין בשיתוף חברת שרוטונים קיים מעל 13 שנים ובית ספר למקצועות היוטיוב yyy .

 מה הקשר בין יוטיוב ליזמות?

רוב היוטיוברים בעולם מתחילים את הערוץ שלהם בעצמם. הם צריכים לדעת להפריד בין עיקר לטפל, עורכים, משווקים, מציעים שיתופי פעולה ליוצרי תוכן אחר וכל זה הם עושים לבד. דמיין כמה הילדים שלך יכול ללמוד על עצמם ועל היכולות שלהם באמצעות פרויקט שמכין אותם לחיים.

 Play Class – לבחירתכם 2 בדרך:

קורס מתחילים ביוטיוב – קורס אונליין קליל ומושקע עם 15 שיעורים מדויקים וממוקדים – 370 ש"ח
חבילה מורחבת – אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך: חבילה מורחבת מלאה את הקורס המתיחילים ביוטיוב ואפשרויות ב 4 מפגשי תמיכה עם המנחים בזום – 520 ש "ח

המרצים של Play Class

את השיעורים יעבירו המומחים שלנו:

מורן זר קצנשטיין

מייסדת בית הספר yyy למקצועות היוטיוב

ניב פועל

מייסד ומנהל התוכן הראשי בשרוטונים

דביר

דמות אנימציה שהילדים שלכם כבר בטח מכירים. דביר ילווה את הילדים שלכם לאורך הקורס, יתן להם טיפים ומשימות וגם יזהיר אותם מפני סכנות ברשת.

יובל בינדר

מנהל הקריאייטיב הראשי בשרוטונים

מה כולל הקורס

הקורס יכלול 15 שיעורים (עם משימות ותרגול מעשי) בהם נלמד את הנושאים הבאים:

פתיחה ועיצוב
ערוץ יוטיוב

כתיבת
תסריט

תכנון
הסרטון

צילום

עריכה
ואפקטים

העלאת
הסרטון

ניהול וקידום
הערוץ

טיפים נוספים והפתעות

הורד את תכנית הקורס המלאה

שאלות נפוצות

האם אנו כהורים צריכים להיערך להוצאות נוספות על ציוד טכנולוגי יקר?

ממש לא. אנחנו מעודדים את התלמידים שלנו לעבוד עם מה שיש להם קרי, הטלפון הנייד שלהם וחצובה פשוטה. ככל שיתמידו בעשיה יוכלו לשדרג מעת לעת את הכלים העומדים לרשותם. אנו ממליצים להם בקורס לחסוך כסף במידה וירצו לשכלל את הציוד (אנחנו בכל מקרה מעודדים להתחיל עם מצלמה וחצובה פשוטה).

אנחנו לא רוצים שזה יבוא על חשבון הלימודים שלהם או על חשבון שיעורי הבית שלהם הם מתחייבים במוטיבציה מלאה לפרויקט לאורך זמן. הם נדרשים לפתור בעיות, להתייעץ על תכנים וליזום והכל מעצמם. בשיעורים אנו מקדישים זמן לנושא התכנון וההפקה ולקחת בחשבון את הזמנים לעבודה על הערוץ ולא על חשבון שיעורים או חוגים אחרים.

האם זה יבוא על חשבון הלימודים שלהם או שיעורי הבית שלהם?

להיפך. אנחנו לא רוצים שזה יבוא על חשבון הלימודים שלהם או על חשבון שיעורי הבית שלהם הם מתחייבים במוטיבציה מלאה לפרויקט לאורך זמן. הם נדרשים לפתור בעיות, להתייעץ על תכנים וליזום והכל מעצמם. בשיעורים אנו מקדישים זמן לנושא התכנון וההפקה ולקחת בחשבון את הזמנים לעבודה על הערוץ ולא על חשבון שיעורים או חוגים אחרים.

מה מבנה הקורס?

 הקורס מחולק ל-15 שיעורי וידאו מוקלטים הכוללים דוגמאות והסברים. אורך כל שיעור הוא בין 4-12 דקות בממוצע שמועבר בצורה קלילה ומדויקת כדי לשמור על קשב של הילדים בגיל הזה.  בסיום כל מפגש מעברת משימה למשתתפים דרכה יוכלו ליישם את התוכן הנלמד ונזמין אותם לשתף אותנו בתוכן שייצרו בהאשטאג ייחודי שפתחנו לקורס באינסטגרם. בנוסף, יוצרי התוכן הצעירים יוכלו לראות סרטונים שלהם בערוץ היוטיוב של שרוטונים בפלייליסט ייחודי להם. אנחנו לא מבטיחים שכולם יופיעו לשם כך צריך להשקיע ולתרגל. המוטו שלנו בפני התלמידים הוא תתאמנו – תיצרו – תשתפרו

האם הם לא יותר מדי זמן במסך גם ככה?

כיום יותר ילדים רוצים להיות כוכבי יוטיוב מאשר כל מקצוע אחר ו- 55%  מהילדים מייצרים תוכן ייעודי ליוטיוב לפחות פעם בשבוע (מתוך דוח האינטרנט השנתי של בזק, ינואר 2020, גלובס – לחצו לכאן לכתבה) במקרה גם אצלכם בבית יש מתבגר או מתבגרת שרוצים לפתוח ערוץ יוטיוב?

אבל מבחינתכם הם גם ככה נמצאים יותר מדי זמן מול המסך והייתם מעדיפים שיבלו את הזמן שלהם בפעילות אחרת, ובכלל מתי בפעם האחרונה הם החזיקו ספר?

אז זהו, שמסך הוא לא רע מושלם, ופתיחת ערוץ יוטיוב יכולה למעשה להיות החוויה היזמית הראשונה של הילד שלכם

ידעתם שלהיות יוטיובר זה אחד ממקצועות העולם החדש? מדובר במקצוע לכל דבר שמעניק התנסות בכלים יזמיים במגוון כישורים. ניהול והפקה של ערוץ יוטיוב נותן הזדמנות להתנסות בדיוק במגוון הזה.

רק לי נראה שהילדים שלי צופים בשטויות ביוטיוב?

לא כל התכנים ביוטיוב הם שטויות, ותוכלו לקחת את הרצון שלהם לפתוח ערוץ יוטיוב כהזדמנות לעבור איתם על התכנים שהם אוהבים וללמוד מי הם יוצרי התוכן  האהובים עליהם ומהם עולמות התוכן אליהם הם נחשפים ביוטיוב. 

זאת הזדמנות טובה בשבילכם לצפות ביחד עם הילדים שלכם ביוטיוברים שהם אוהבים, יש פה אפשרות לשיחה מקרבת ביניכם ולשיחה על התכנים ולהעשיר את העולם הפנימי של הילדים שלכם.

אנו חוששים מהתכנים שהילד שלנו יעלה לרשת, איך הוא ידע מה מותר לעלות ומה לא?

לקחנו את הדמות של דביר TV צעד אחד קדימה ובמהלך המפגשים הוא משלב טיפים שלו ותרגולים לצופים בדמות "דביר מזהיר". כך נוכל לוודא שהמסרי הבטיחות ברשת יגיעו אל הילדים שלכם בגובה העיניים ובצורה אפקטיבית. על מה הוא מדבר איתם? על החשיבות בשמירה על הפרטיות, על המידע שהם חושפים ("שימו לב לא להצטלם בחולצות בית ספר.."). בחלק מהמשימות גם שילבנו מפורשות מיפוי תכנים ולמי נרצה לחשוף איזה מידע.

מה יוצא להם מזה?

ילד שמפתח את הכישורים שלו במוטיבציה מלאה, מסגל לעצמו מיומנויות חדשות ויצירתיות – ובעיקר עצמאות.

מה לגבי בטיחות ברשת?

אנחנו יודעים שהאינטרנט יכול להיות גם מקום מסוכן, ולכן בנינו את הקורס הזה בצורה שתפנה לילדים ומצד שני אנחנו נעביר את מסרי הבטיחות ברשת שחשובים לנו להעביר  – אילו דברים מותר להם להגיד ואיזה לא  

את כל המסרים האלה אנחנו נעביר באמצעות דמות מוכרת לילדים דביר מזהיר .

למה עשינו את זה ?

כי אנחנו רוצים להעביר את המסרים ואנחנו לא רוצים שהם "יחסמו" אותם

דמותו של דביר מזהיר שזורה לאורך כל פרקי הפרויקט כך נוכל לוודא שהמסרים שחשובים לנו להעביר יעברו בצורה אפקטיבית ובגובה העיניים. המטרה שלנו להאיר להם לאורך הדרך לבחור את התכנים שהם מעלים ולהבין מי יכול לצפות.

מה מדיניות ההחזר?

בגלל אופי הקורס הדיגיטלי ביטול הקורס אינו אפשרי

נרשמתי ואני לא מוצא את המייל מכם

לאחר ביצוע התשלום תקבלו מאיתנו מייל עם פרטי הכניסה האישיים שלכם למערכת. במידה ולא קיבלתם חפשו אם המייל הגיע לתיקיית הספאם.

תוכלו ליצור עימנו קשר בכל עת דרך כפתור הוואטאספ בתחתית העמוד.